Flexible Sealcoat - Vrchní gelový lak - ORLY
 

ORLY

Flexible Sealcoat
Vrchní gelový lak

Svrchní lak pro zpečetění dlouhotrvající, elastické a ohebné manikúry. Flexibilní svrchní lak Orly Epix Sealcoat 18 ml představuje další inovaci v barvení nehtů. Je nadlakem s vlastnostmi gelového ...

Více informací
Vrchní gelový lak Flexible Sealcoat
490Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
Svrchní lak pro zpečetění dlouhotrvající, elastické a ohebné manikúry.

Flexibilní svrchní lak Orly Epix Sealcoat 18 ml představuje další inovaci v barvení nehtů. Je nadlakem s vlastnostmi gelového laku. Systém Epix absorbuje nárazy díky obsahu polymerů. Hmota zůstává elastická a ohýbá se s nehtem. Manikúra se až do plného uschnutí sama napravuje. Již žádné šmouhy nebo úlomky! Aplikuje se jednoduše jako běžný lak bez použití lampy. Odstraňuje se běžným odlakovačem.
V systému Epix se nanášejí na sebe flexibilní lak Flexible Color a svrchní lak Flexible Sealcoat. Tvoří tak dlouhotrvající manikúru odolnou proti poškrábání. Vydrží o 75 % déle než běžná manikúra. Mají vysoký lesk. Usychají do 8 minut.Plochý štěteček Epix s více než 600 štětinkami poskytuje maximální kontrolu pro precizní aplikaci jedním tahem. Zajistí hladkou a vyrovnanou vrstvu. Je tvarován pro přesnou aplikaci kolem kůžiček.

Začněte se suchou manikúrou a použijte dezinfekci. Vyčistěte nehty odmašťovačem. Odmaštění je pro odolnou manikúru velmi důležité, jen tak dosáhnete krásně nalakovaných nehtů bez odlupování. Pro odmaštění je v krajním případě možné použít také odlakovač.
Aplikujte 2 vrstvy barvy Epix Flexible Color. Šmouhy se budou samy napravovat dokud Flexible Color zcela neuschne. Zakončete 1 vrstvou svrchního laku Epix Flexible Sealcoat. Za 3 dny můžete aplikovat další vrstvu, pro ještě vyšší odolnost.


Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Recenze zákazníků